Надходження акцизного податку на Хустщині перевершили 9 мільйонів

30440

Надходження акцизного податку на Хустщині перевершили 9 мільйонів

Протягом січня-травня 2015 року платники акцизного податку м. Хуст та Хустського району сплатили до бюджету 9,5 млн. грн.. Зокрема у травні суб’єкти господарювання перерахували до державної скарбниці 2,7 млн. грн. За цей місяць свої податкові зобов’язання від роздрібної торгівлі підакцизними товарами по регіону задекларували 36 юридичних осіб та 267 фізичних осіб-підприємців.
Платниками акцизного податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізовують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування, наступні підакцизні товари: пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, товари, зазначені у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу України, зокрема нафтопродукти, скраплений газ тощо.
Хустська ОДПІ звертає увагу суб’єктів господарювання, що з 01.07.2015 почне діяти законодавчо визначена норма про віднесення пива до алкогольних напоїв, тому роздрібна торгівля таким напоєм, а також іншими алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, в тому числі їх виробниками, тільки за наявності в них ліцензії.

За матеріалами Хустської ОДПІ

Залишити коментар