19 липня, в Мукачівському районі поблизу Чінадієва пройде відкрите змагання з заїзду вгору “Апхіл Сент-Міклош”

558567080626b-mbclimbing

19 липня, в Мукачівському районі поблизу Чінадієва пройде відкрите змагання з заїзду вгору “Апхіл Сент-Міклош”

Організатори: ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”, Асоціація велосипедистів Мукачева, Рада спортивних товариств міста Мукачева, Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

Апхіл (Uphill) – спортивна дисципліна велоспорту, суть якої полягає в швидкісному подоланні траси, що проходить під гору (заїзд вгору). Під час змагань враховується час, за який спортсмен зміг подолати підйом.

Старт заїзду на початку села Вільховиця, біля деревинної церкви, фініш – початок села Бабичі, біля хреста. Протяжність траси 6,7 км, перепад висот 350 метрів. Траса буде промаркована.

Програма змагань:

13.00 – реєстрація учасників, видача стартових номерів.
13.40 – прес-старт
14.00 – старт у вікових групах
15.30 – нагородження та частування учасників у замку “Сент-Міклош”, культурна програма.

Кожен учасник отримає пам’ятний сувенір. Крім того, організатори пригощають смачнючім бограчем та запрошують на концерт та кіноперегляд після нагородження.

Участь у змаганнях безкоштовна, обов’язкова реєстрація за посиланням http://goo.gl/forms/D9jHUyXrtI
Детальніше про захід, можна дізнатися на сайті організаторів miz.org.ua

Для учасники, що добираються до місця старту з Мукачева на велосипедах, передбачений груповий виїзд від під горянського мосту у супроводі ДАІ. Подробиці за телефоном (050) 075-99-20

Запрошуємо всіх охочих випробувати себе у змаганнях, або підтримати спортсменів. Для учасників обов’язкова наявність шолома!

Прийняли працівника на роботу – повідомте Хустську ОДПІ

061

Прийняли працівника на роботу – повідомте Хустську ОДПІ

Постановою Кабінету Міністрів України № 413 від 17 червня 2015 року «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» затверджено форму повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття на роботу працівників. Подавати повідомлення потрiбно роботодавцю (юридичнiй або фiзичнiй особi-пiдпримцю) до територіального органу ДФС України за місцем обліку як платника єдиного соціального внеску. Повідомлення може подаватися одним із таких способів:
– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше, ніж із п’ятьма особами.
Повідомлення потрібно подавати до початку роботи фізособи за укладеним трудовим договором.
За матеріалами Хустської ОДПІ

Оголошення

Оголошення

Хустська ОДПІ запрошує платників податків та бухгалтерів взяти участь у семінарi, який вiдбудеться 9 липня в громадській приймальні Хустської ОДПІ за адресою м. Хуст, вул. Духновича, 17. Тема семiнару: «Система електронного адмiнiстрування ПДВ». Початок о 10 год.

Особовий склад хустської міліції Василя Турдая провів на заслужений відпочинок

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Особовий склад хустської міліції Василя Турдая провів на заслужений відпочинок

В урочистій обстановці працівники міліції провели на заслужений відпочинок свого начальника та колегу – начальника Хустського МВ УМВС України в Закарпатській області полковника міліції Василя Турдая.
«Настає час коли людина приходить, та настає час коли людині потрібно іти» – з такими словами до особового складу звернувся Василь Турдай.
Більше 25 років свого життя Василь Турдай віддав міліцейській службі, де чесно та сумлінно виконував прямі функціональні обов’язки міліціонера.
Виконуючий обов’язки начальника Хустської міліції Володимир Щадей подякував полковнику міліції за роки чесної і бездоганної служби та наголосив, що він і надалі залишається мудрим наставником для молодих колег.
На згадку від особового складу Василь Турдай отримав цінний подарунок .

Хустський МВ УМВС