19 липня, в Мукачівському районі поблизу Чінадієва пройде відкрите змагання з заїзду вгору “Апхіл Сент-Міклош”

558567080626b-mbclimbing

19 липня, в Мукачівському районі поблизу Чінадієва пройде відкрите змагання з заїзду вгору “Апхіл Сент-Міклош”

Організатори: ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”, Асоціація велосипедистів Мукачева, Рада спортивних товариств міста Мукачева, Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

Апхіл (Uphill) – спортивна дисципліна велоспорту, суть якої полягає в швидкісному подоланні траси, що проходить під гору (заїзд вгору). Під час змагань враховується час, за який спортсмен зміг подолати підйом.

Старт заїзду на початку села Вільховиця, біля деревинної церкви, фініш – початок села Бабичі, біля хреста. Протяжність траси 6,7 км, перепад висот 350 метрів. Траса буде промаркована.

Програма змагань:

13.00 – реєстрація учасників, видача стартових номерів.
13.40 – прес-старт
14.00 – старт у вікових групах
15.30 – нагородження та частування учасників у замку “Сент-Міклош”, культурна програма.

Кожен учасник отримає пам’ятний сувенір. Крім того, організатори пригощають смачнючім бограчем та запрошують на концерт та кіноперегляд після нагородження.

Участь у змаганнях безкоштовна, обов’язкова реєстрація за посиланням http://goo.gl/forms/D9jHUyXrtI
Детальніше про захід, можна дізнатися на сайті організаторів miz.org.ua

Для учасники, що добираються до місця старту з Мукачева на велосипедах, передбачений груповий виїзд від під горянського мосту у супроводі ДАІ. Подробиці за телефоном (050) 075-99-20

Запрошуємо всіх охочих випробувати себе у змаганнях, або підтримати спортсменів. Для учасників обов’язкова наявність шолома!

Залишити коментар