Як краще відзначити День закоханих?

Як краще відзначити День закоханих?

tualimforumsevgililergnx

День святого Валентина з’явився в нас не так вже й давно, але це зовсім не привід його не відзначати – хоча б тому, що багато закоханих пар з рожевими сердечками та квітами у руках з піднесеним настроєм блукають вечірнім містом. Молодь з нагоди свята обмінюється валентинками й невеличкими презентами,  теплими поцілунками і обіймами… Найбільше свято полюбляють дівчата і завжди чекають від юнаків чогось оригінального 14 лютого. Безумовно, день всіх закоханих хочеться провести так, щоб потім цілий рік, до наступного свята, жити з відчуттям теплоти, радості і любові в серці. Якщо і ви задумалися над тим, як відзначити день всіх закоханих, то можливо вам сподобаються кілька оригінальних ідей, які ми з радістю вам пропонуємо. Головне, щоб свято запам’ятався яскравістю та нешаблонністю, а може, і трохи наблизило прихід такої жаданої весни.

Отже, почнемо. Якщо цей день, а краще ще й кілька наступних у вас вільні, і ви маєте достатньо грошей, то ідеальним варіантом буде романтична поїздка. Це може бути, наприклад, або Париж – місто кохання, або тропічні острови. Тут уже як дозволяють заощадження.

У місті над Тисою теж можна непогано відзначити 14 лютого. Романтична вечеря при свічках – безпрограшний варіант. Можна замовити стіл для двох, потанцювати, послухати приємну музику. Для цього найкращим варіантом є ресторани «V.I.P.», «Фокус»,  «Ренесанс», «Тропікана», а також невеличкі кафе , яких у Хусті більш, ніж достатньо… Однак місця потрібно замовляти заздалегідь, бо бажаючих традиційно посидіти в цей вечір у кав’ярні буде багато…

Гадаю, не менш захоплюючим може бути сеанс у кінотеатрі «Тиса», де великий екран створює повну ілюзію присутності глядача в кадрі, а також захоплюють нові кінопроектори CHRISTIE, що мають найвищі технічні характеристики та суперсучасна система звуку Dolby Digital. У кінотеатрі , до речі, також працює кафе-бар. А після перегляду можна подарувати близькій людині коробку шоколадних цукерок у вигляді серця або плюшевого ведмедика з трояндою в лапі.

 А якщо у вас немає можливості вийти з дому? Тоді влаштуйте вечерю вдома. Приготуйте щось легке удвох. І, звичайно, не забудьте про любовну листівку-валентинку . Вона може бути як великою, так і зовсім маленькою. Головне, обов’язково підпишіть її, щоб партнер відчув всю теплоту і щирість зізнання. Не завадить також прикрасити квартиру повітряними кулями і сердечками. На них ефектно виглядатимуть ніжні слова-надписи на різних мовах світу.

А якщо в це світле свято ви самотні? Замикатися будинку і заздрити закоханим парочкам? Зовсім ні. Варто ввімкнути комп’ютер, і сотні знайомих неодмінно привітають вас зі святом у будь-якій із соціальних мереж.

Отож, кохайте і будьте коханими! З Днем святого Валентина!