Наймасштабніший «вилов» горілчаних виробів на Закарпатті

водка

Наймасштабніший «вилов» горілчаних виробів на Закарпатті

Працівники оперативного управління ГУ Міндоходів у Закарпатській області в ході реалізації оперативної інформації вилучили наймасштабнішу з початку року партію фальсифікованої горілки.

Під час огляду мікроавтобуса працівники Міндоходів виявили 5 280 пляшок горілки. Оковита була в асортименті, зокрема, на ній були наклеєні етикетки таких виробників як: ПРаТ «Чернігівський ЛГЗ», ТОВ «Латона Інвест», ТОВ «ДА-ЛВ», ТОВ «Олександрія Бліг». Орієнтована вартість вилучених горілчаних виробів, які зараз знаходяться на відповідальному зберіганні, становить 165 тисяч гривень.

«Вся виявлена горілка була без документів, які б підтвердили її походження, виготовлена кустарним способом та обклеєна підробленими марками акцизного податку на алкогольну продукцію. Ми зараз ведемо активну боротьбу та намагаємось навести лад на ринку підакцизних товарів. Триває операція «Акциз – 2014» і, хочу вас запевнити, працівники Міндоходів зроблять все від них залежне, аби виявити і встановити коло причетних осіб та торгівельних закладів, які були замовниками «оковитого» фальсифікату. За цим фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області розпочато досудове розслідування», – повідомили у відомстві.

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

 

Близько 6 млн. грн. надійшло до місцевої скарбниці від спрощенців Хустщини

872a407a1a4d0ddb9f22ba0f302dee01

Близько 6 млн. грн. надійшло до місцевої скарбниці від спрощенців Хустщини

Саме стільки єдиного податку надійшло до місцевого бюджету протягом 6 місяців поточного року від суб’єктів господарювання Хустського району, які обрали спрощену систему оподаткування. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 470,2 тис. грн. Про це повідомив начальник Хустської ОДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області Михайло Русняк.

88 відсотків надходжень цього платежу сплатили фізичні особи – підприємці Хустщини, а це майже 5 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 485,1 тис. грн.

Юридичні особи – платники єдиного податку за січень-червень 2014 року поповнили бюджет майже на 666,1 тис. грн.

«Стабільне наповнення місцевого бюджету свідчить про зростання рівня свідомості суб’єктів господарювання нашого міста та району щодо необхідності добровільної сплати податків та розбудови держави», – зазначив Михайло Русняк.

До речі, на спрощеній системі оподаткування у м. Хуст та Хустському районі перебуває 230 суб’єктів господарювання – юридичних осіб та 2514 фізичних осіб-підприємців.

За матеріалами Хустської ОДПІ

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Таємниці слідства… з “Нарцисовою Долиною”

20140702_115739

Таємниці слідства… Привідкрили «Нарцисовій Долині» у однойменному відділі Хустського МВ

 Слідчий – одна з небагатьох професій, де однаково важливою є наявність як практичних умінь і навичок, так і теоретичних знань. Велику роль відіграє те, наскільки працівник може успішно виконувати поставлені перед ним завдання, використовуючи як отримані у вузі знання, так і набутий протягом робочого стажу досвід. Все про тонкощі професії та взагалі про роботу слідчих «Нарцисовій Долині» розповів перший заступник начальника Хустського МВ, начальник слідчого відділу міліції Василь Гричка.

 Восьма година ранку. У Василя Грички починається робочий день. За день – прийоми громадян, слідчих експериментів, ведення допитів, обшуків, очних ставок, виїздів. За 23 роки на слідчій роботі йому доводилося побачити та розглянути безліч кримінальних справ, пережити різні життєві ситуації: хтось хотів збагатитись незаконним шляхом, хтось вчиняв необдумані дії чи наносив тяжкі тілесні ушкодження, гірше – вбивства.

 За словами Василя Васильовича професія слідчого не знає ні вихідних, ні святкових днів, а готовими до праці мусять бути завжди. Можуть викликати до праці і вночі. Навіть під час відпустки доводиться їхати на роботу.

–          Сьогодні міськвідділу міліції підпорядковані практичних слідчих 16 чоловік. Професія важка і вимагає інтелектуальних, оперативних та аналітичних здібностей. Буває і таке, що доводиться працювати і цілодобово. – каже начальник слідчого відділення.

 З останніх гучних справ Василя Гричку найбільше вразили три. Одна з них – це хуліганство священика в селищі Вишкові. Коли той з ножем погрожував громадянам, ставив їх на коліна і просив молитися. Інші два випадки більш трагічні – два вбивство в районі. Одне в селі Липча коли жінка молотком вбила свого чоловіка. Інша справа чоловіка з Драгова, який жорстоко вбив місцевого дяка на очах у жінки.

 Проте, не зважаючи на всі ці події, кров і жертви правоохоронець запевняє –  жалості до людей не втратив. Це стосується не самих злочинців, але їхніх дітей, матерів, дружин. Хоча з його професією не можна піддаватися емоціям, бо це завадить дати об’єктивну оцінку від якої в подальшому залежатиме доля людини. Він намагаєшся зрозуміти того злочинця, що його спонукало зробити той чи інший злочин.

 Василь Гричка зробив коротку екскурсію по своєму відділу, де вдалося поспілкуватися і з двома жінками – слідчими. Всі інші чоловіки. Альбіна Кадар та Лідія Бакало розповіли, що про професію правоохоронців мріяли з дитинства. У шкільні роки читали багато книг, де головні герої – міліціонери, прості дільничні, “опера”, дивились надзвичайно популярний серіал про Каменську. Тому після закінчення школи без вагань вирішили вступити до Університету внутрішніх справ і бути слідчими.

–          Нам  надзвичайно подобалась романтика цієї роботи, хотілося встановлювати справедливість, стояти на варті прав та інтересів громадян. Та коли прийшли працювати до правоохоронних структур зрозуміли, що міліція – це “важка романтика” і аж ніяк не безтурботна, – кажуть дівчата.

–          Зараз ми на рівні з чоловіками і не користуємося ніякими поблажками. Робота важка, але ми справляємося, – додає Альбіна.

 Цікаво те, що доля Лідію та Альбіну звела з першого курсу їхнього вишу. Дівчата з першого дня сіли за одну парту, жили в одній кімнаті гуртожитку, одна за одною заступали в добові наряди, а сьогодні вони уже 2 роки працюють в одному службовому кабінеті та разом на «День слідчого» отримали чергове звання «старший лейтенант міліції».

Анна Перец