Від нещасних випадків на Хустщині постраждали діти

383553884

Від нещасних випадків на Хустщині постраждали діти

Двоє чотирьох річних дітей з різними видами тілесних ушкоджень потрапили до лікарні.

До чергового міськвідділу міліції поступило одразу два повідомлення про те, що до них було доставлено хлопчика одного із сіл району з легкими тілесними ушкодженнями, а згодом до них поступила і  маленька мешканка Хуста з діагнозом закрита черепно – мозкова травма.

Щоб з’ясувати обставини на місця події виїхали правоохоронці. Міліціонери встановили, що хлопчик з власної необережності дома впав з другого поверху новобудови, а дівчинка під час танцю не втримавшись на ногах та вдарившись головою об підлогу.

Виконуючий обов’язки начальника міліції Василь Гричка коментує, що безпека дітей залежить саме від дорослих. Головним принципом запобігання нещасним випадкам, які несуть за собою небезпечні наслідки, – є постійна турбота дорослих про безпеку дітей.

Агнеса Куртяк,

Хустський МВ УМВС

Скринька пожертв стала об’єктом злочину для раніше судимого хустянина

20140710_133608

Скринька пожертв стала об’єктом злочину для раніше судимого хустянина

Чоловіка, який скоїв грабіж в одній із аптек Хуста, правоохоронці знайшли по «гарячих слідах».

Оперативний черговий міліції отримавши повідомлення про грабіж, на місце події одразу направив слідчо-оперативну групу.

Фармацевт у розпачі розповіла, що візуально знайомий їй чоловік зайшов до аптеки трохи в ній покрутився та попросив напитися води. Фармацевт у проханні не відмовила, і доки вона поралася в підсобному приміщенні, в той час «клієнт» розбив скриньку для пожертв дітей інвалідів та заволодів дрібними грошима, які знаходилися в ній. А потім пішов собі по справах.

Про подію, яка сталася в аптеці, фармацевт розповіла оперативнику Руслану Дудашу. Вже під час розмови з жінкою, в голові Руслан Дудаш вимальовував портрет грабіжника. В той же день оперативник навідався до чоловіка, але в дома його не застав.

Під час оперативно-профілактичного відпрацювання, яке проводилося в м. Хуст оперативнику вдалося встановити причетного любителя жертовних грошей. Ним виявися непрацюючий , раніше судимий 44 річний хустянин.

При розмові з міліціонерами чоловік зізнався, що гроші, які були в скриньці для пожертв дітей інвалідів, він одразу «спустив» на горілку.

За словами начальника міліції Василя Турдая, слідчим дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Агнеса Куртяк,

Хустський МВ УМВС