Хустські правоохоронці затримали кримського рецидивіста

SDC13971-300x225

Хустські правоохоронці затримали кримського рецидивіста

Складений фоторобот та кінцівки рук в татуїровках допомогли правоохоронцям знайти грабіжника.

У серпні місяці цього року Атабек вийшов із Катеринівської виправної колонії, Рівенської області. Вдихнувши «вільного» повітря на хустській землі, Атабек знову взявся за старе вставши на злочинний шлях.

 В тюрмі коли Атабек відбував свій строк за грабежі, які скоював на території Автономної республіки Крим, познайомився із товаришем уродженцем Закарпаття. Завдяки йому, Атабек з місць позбавлення волі, почав листуватися із його сестрою. Стосунки в листуванні тривали два роки. Після закінчення строку Атабек приїхав до коханої, де і розпочав  своє сімейне життя.

Як, годиться чоловіку, Атабек наймався на різні роботи, щоб заробити на шматок хліба.

Одного із вересневих вечорів, коли Атабек повертався додому у дворі спального району побачив двох чоловіків, які між собою розмовляли. В темноті він до них підійшов та попросив сигарету. Вже за розпаленою сигаретою між чоловіками зав’язалася розмова. Атабек розповів, що родом з Криму…. чоловіки пригостили його пивом. Аж раптом одному із них стає зле,а інший тим часом пішов за допомогою. Атабек скориставшись ситуацією  відкрито заволодів речами потерпілого, а саме мобільним телефоном, грошима, золотим ланцюжком та документами на автомобіль. Потерпілий за допомогою звернувся до міліції.

Під час спілкування з потерпілим слідчому Івану Чопею стало відомо про особливі прикмети підозрюваного. Під час оперативно-розшукової діяльності правоохоронці знайшли мобільний телефон, який знаходився у жителя Хустщини. Чоловік розповів, що мобільний телефон він купив з рук від невідомого за приємленою ціною та описав його особливі прикмети. Мобільний телефон довелося повернути. Трохи згодом слідчий встановив особу злочинця, у якого було вилучено і інші речові докази.

Дану подію слідчим Іваном Чопеєм було внесено до Єдиного реєстру досудових рослідувань за ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, та обрано міру запобіжного заходу тримання під вартою на 60діб.

Агнеса Куртяк

Хустський мВ УМВС

 

 

Залишити коментар