У Хусті пограбували керівника осередку ГО “Карпатська Січ”

8oE5vRaB9ro

У Хусті пограбували керівника осередку ГО “Карпатська Січ”

Через декілька днів після від”їзду з побратимами добровольця закарпатського підрозділу спецпризначення “Карпатська Січ”, керівника Хустського осередку ГО “Карпатська Січ”, Олександра Шутка на передову його будинок в м.Хуст було пограбовано. Очевидно, що напад носить замовний характер, адже житло не просто пограбували, а особливо ретельно порізали всі меблі і понищили речі, було зламано сейф та вкрадено мисливську зброю.

CrlcSwgL3zcЦе вже шостий випадок вияву крупного криміналітету за останній час в Хусті. Жодного випадку правопохоронними органами не було розкрито, а тому пора брати власну безпеку у свої руки.

У зв’язку з цим частина бійців підрозділу “Карпатська Січ” повертається додому та прийме рішення про створення загонів із забезпечення охорони тилу : частина активу організації воюватиме на передовій, а інша частина – утримуватиме порядок в Закарпатті.

Таким чином, замість повністю зосередитись на війні проти кремлівських окупантів на Сході, націоналісти через бездіяльність міліції змушені виконувати роботу останньої та самі забезпечувати собі надійний тил.

Звідси питання : чи потрібна нам така дармоїдна міліцейська система, яка не здатна виконувати і найменшу частину своїх зобов’язань?

ЗОГО “Карпатська Січ”

Залишити коментар