У Хусті відбулась панахида за Небесною сотнею

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У Хусті відбулась панахида за Небесною сотнею

Сьогодні в Хусті біля пам’ятника Шевченку відбулася панахида за Небесною сотнею. Сотні краян прийшли помолитись за невинно вбитими жертвами тоталітарного режиму Януковича.

Відслужив молебень доктор богослов’я, настоятель  Хустського греко-католицького Свято-Вознесенського собору о. Василь Зейкан.

ими днями виповнилося 40 днів по героїчній загибелі патріотів, героїв Небесної сотні. Це були люди різного віку з різних куточків держави, але всі вони без роздумів боронили нашу незалежність і безмірною любов’ю показали приклад усім нам, як треба любити Батьківщину , – зазначив священик.

До присутніх також звернувся голова ВО «Майдан», громадський активіст Федір Буришин. Федір Іванович підкреслив, що  Україна — це єдина, вільна та неподільна держава, тож наші краяни повинні об’єднатися і продовжити реформи розпочаті Майданом.

Нинішнє Віче на Хустському Євромайдані тривало недовго. Охочих виступити виявилось мало. Громадськість вшанувала загиблих хвилиною мовчання.  Молодь запалила свічки та лампадки в знак вшанування відважних бійців Небесної Сотні.

Марина Алдон

 

 

Залишити коментар