П’ятеро хустських правоохоронців повернулися з АТО здоровими та живими

DSC_0040

П’ятеро хустських правоохоронців повернулися з АТО здоровими та живими

З першого дня їхньої поїздки в зону АТО за них молилися матері, дружини та діти, щоб додому вони повернулися живими.

На початку вересня в зону АТО поїхало п’ять правоохоронців з Хустського міськвідділу міліції: оперативники, дільничний інспектор міліції, працівник патрульної служби та помічник чергового ізолятору тимчасового тримання.

Оперуповноваженим Роману Прокопів, Вячеславу Грицько та інспектору групи патрульної служби Івану Продану довелося нести службу на блокпостах при в’їзді в м.Артемівськ, Донецької області. За словами правоохоронців в наряд по охороні громадського порядку вони заступали по через добу. На блокпостах вони перевіряли водіїв та пасажирів, які їхали у Артемівськ, з метою недопущення ввезення   зброї, а також прориву сепаратистів в населений пункт.

-Приємними було те, що під час складної ситуації на Сході в одного із побратимів у нашому скромному колі ми святкували день народження та присвоєння чергового звання «капітан міліції», а також при можливості підтримували телефонний зв’язок із своїми рідними, – діляться спогадами правоохоронці.

Про «гарячі наряди» по-особливому згадують старший дільничний інспектор міліції Іван Росоха та помічник чергового ізолятору тимчасового тримання Володими Теслюк. Їм довелося нести службу на передовій фронту в Углєворську, Єнакіївського району та Дебальцево.

-Перед нами близько півтора кілометра знаходилася територія на якій були сепаратисти. Кожного дня тут велися бої. Свій 46-й день народження відмітив на передовій фронту в Углєворську під «вогняним дощем». Нас було 41чоловік. Від заступника УМВС України в Закарпатській області Олександра Гебеша, я отримав в подарунок солдатський котелок, саперну лопатку та пляшку коньяку «Карпати». Останній подарунок ми залишили, для особливого випадку. Коли всі 41 чоловік мені заспівали Многая та благая літ, то в Углєворську за три дні не було видно жодного вогника. У нашому загоні знаходився медик, працівник колишнього беркуту , до якого часто зверталися місцеві жителі за медичною допомогою. Також, за допомогою зверталися і місцеві пенсіонери. Їх ми пригощали консервами, згущеним молоком та крупами. А, коли дав вісточку рідним та друзям, що скоро буду дома – то мене зустріла мати, дружина, дочка та майже чи не пів села, розповідає Іван Росоха.

Днями на Красному полі відбулося урочисте нагородження понад сотні закарпатських правоохоронців, які впродовж вересня забезпечували охорону громадського порядку та безпеку мирних жителів на сході нашої держави.

Начальник хустської міліції Василь Турдай коментує, що наші правоохоронці на Сході проявили мужність та героїзм. Вони вірні своїй Присязі правоохоронця та незламні духом. Наразі хлопці відпочивають, а потім будуть залучені, для охорони громадського порядку, на дільницях під час виборчого процесу.

Агнеса Куртяк

Хустський МВ УМВС

Залишити коментар