На Хустщині священик однієї з церков погрожував землякам штик-ножем

ножик

На Хустщині священик однієї з церков погрожував землякам штик-ножем

До чергової частини одне за одним надходили повідомленя, про те, що вулицями Вишкова священнослужитель пошкоджує автомобілі та погрожує людям ножем.

Щоб вгамувати чоловіка на місце події терміново виїхали дільничні інспектори міліції Олександр Попович, Василь Корсак та оперуповноважений сектору карного розшуку Василь Йовжі.

Правоохоронці правопорушника застали в смт.Вишково коли він на землю звалив велосипедиста спричинивши йому тілесні ушкодження та за допомогою ножа почав погрожувати фізичною розправою.

Побачивши міліціонерів чоловік разом із своєю собакою почав бігти у сторону с. Ракош. Зрозумівши, що правоохоронці його наздоженуть вирішив забігти в дворогосподарство, яке трапилося йому по дорозі.

Правоохоронці почали вговорювати чоловіка не робити дурниць, і вийти до них на мирний діалог. Вийшовши із сховку до міліціонерів з ножем в руках почав на них нападати. Вправно застосувавши заходи фізичного впливу правоохоронцям вдалося затримати чоловіка та доставити до міськвідділу міліції.

А тим часом до правоохоронців звернулися місцеві жителі, повідомивши їх про те, що 33-річний Альберт пошкодив три автомобілі , а їхнім власникам та випадковим прохожим погрожував фізичною розправою використовуючи при цьому ніж.

Сільським дебоширем виявився місцевий священик, який обслуговує одну з парафій Вишкова. Чоловік затриманий, а речовий доказ штик – ніж без будь-яких маркувальних позначень в присутності понятих вилучено, опечатано та направлено на дослідження в науково – дослідний – експертно – криміналістичний центр при УМВС України в Закарпатській області.

Наразі вживаються заходи щодо обрання відносно нього міри запобіжного заходу коментує, очільник міліції Василь Турдай.

Агнеса Куртяк,

Хустський МВ УМВС

Залишити коментар