З початку року понад 4,7 тисячі адміністративних послуг надано Центром обслуговування платників на Хустщині

З початку року понад 4,7 тисячі адміністративних послуг надано Центром обслуговування платників на Хустщині

 

1399982745_copЗа словами начальника Хустської ОДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області Русняка М.М., з початку року на Хустщині через Центр обслуговування платників надано 4 755 адміністративних послуг.

Як свідчить аналітика, щоденно за адмінпослугами до ЦОП звертається від 50 до 300 хустян. Загалом за п’ять місяців поточного року Центр обслуговування платників відвідали майже 28 тис. громадян та представників бізнесу.

Найчастіше до сервісної установи громадяни звертаються, щоб отримати реєстраційні номери облікової картки платника податків. Зокрема, з початку року саме цю послугу отримали понад 3 тисячі хустян.

Для того, щоб зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій, до ЦОП звернулося близько 250 представників бізнесу. Також за цей період понад 250 підприємців – спрощенців зареєстрували книгу обліку доходів і витрат.

– Саме вищезазначені послуги уже традиційно є найбільш популярними серед громадян та бізнесу і надаються в органах доходів і зборів безкоштовно. Однак, ними перелік безкоштовних послуг не обмежується, – зазначає Михайло Русняк.

Повний перелік усіх адміністративних послуг, які надаються Центром обслуговування платників Хустської ОДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області, можна переглянути на інформаційних стендах за адресою м. Хуст, вул. Духновича, 17, а також на офіційному порталі територіальних органів Міндоходів у Закарпатській області за адресою http://zak.minrd.gov.ua.

За матеріалами Хустської ОДПІ

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити коментар